ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΤΙΣ 20 ΜΑΙΟΥ 2015 ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ – ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΜΕΤΩΠΟ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ.

ΑΘΗΝΑ 06/05/2015

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

                                                  ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΜΕΤΩΠΟ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστομένη ΔΥΣ
2 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ηρακλή ΔΛΚΔΜ
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Απόστολου ΤΠΔΥ/ΠΤΟΛ/ΔΑ
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου ΔΠΝ/Δ
5 ΒΑΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταυρου ΠΕΡ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
6 ΒΑΓΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Δημητρίου ΑΣΠ ΛΕΣΒΟΥ
7 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Παναγιώτη ΔΜΚΘ
8 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου ΑΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
9 ΓΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μελέτη ΔΜΚΘ
10 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Χρήστου ΑΗΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
11 ΓΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κων/νου ΑΗΣ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΓΚΟΥΓΚΟΥΜΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του Χρήστου ΚΥΤ – ΚΑΡΔΙΑΣ/ΑΔΜΗΕ
13 ΓΚΩΓΚΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Μάρκου ΛΚΔΜ/ΟΡ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
14 ΔΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του Βασιλείου ΔΝΕΜ/ΑΔΜΗΕ
15 ΔΙΔΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του Προκόπη ΑΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
16 ΔΟΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου Π/Κ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
17 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη ΛΚΔΜ
18 ΖΗΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη ΠΕΡ.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
19 ΘΕΩΔΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου ΑΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20 ΘΕΩΔΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κων/νου ΚΥΤ- ΚΑΡΔΙΑΣ/ΑΔΜΗΕ
21 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ του Κων/νου ΑΗΣ -ΜΕΓ/ΛΗΣ
22 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Γεωργίου ΔΛΚΔΜ
23 ΚΑΠΟΥΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωσταντίνου ΑΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
24 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παντελή ΔΛΚΔΜ
25 ΚΑΡΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου ΑΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
26 ΚΑΣΙΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου ΛΚΔΜ
27 ΚΑΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη ΑΣΠ ΛΕΣΒΟΥ
28 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου ΑΗΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
29 ΚΑΨΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου ΑΗΣ – ΚΑΡΔΙΑΣ
30 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Μιχαήλ ΑΗΣ- ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
31 ΚΛΟΥΒΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουηλ ΑΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
32 ΚΟΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωαννη Π/Κ. ΣΗΤΕΙΑΣ
33 ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σταύρου ΑΗΣΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34 ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη ΑΗΣΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35 ΚΟΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Παντελή ΠΕΡ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
36 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Νικολάου ΔΥΣ
37 ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Παύλου ΔΛΚΜ
38 ΜΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Γεωργίου ΑΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
39 ΜΗΣΙΑΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του Κων/νου ΣΤΕ – ΦΛΩΡΙΝΑΣ
40 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του Ταξιάρχη ΠΤΔΕ/ΤΡΙΧΩΝΙΔΑ/ΔΣΣΜ/ΑΔΜΗΕ
41 ΜΠΑΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνα ΑΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
42 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ ΚΛΑΔΟΣ ΠΩΛ./Κ.Ε/ΠΡΑΚ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
43 ΝΤΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Παντελή ΑΣΠ ΧΙΟΥ
44 ΞΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου ΠΕΡ.ΚΟΡΙΝΘΟΥ
45 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΟΣ του Κων/νου ΔΠΠΗ/ΠΤΔΗΕ
46 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Γεωργίου ΚΥΤ – ΚΑΡΔΙΑΣ/ΑΔΜΗΕ
47 ΠΕΤΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Παναγιώτη ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
48 ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα ΠΕΡ.ΧΑΝΙΩΝ
49 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου Δ.Υ.Π.ΔΙΑΝΟΜΗΣ
50 ΡΑΦΤΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Παναγιώτη ΑΣΠ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
51 ΡΟΓΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Εμμανουήλ Δ.Δ.ΝΗΣΩΝ./ΚΡΗΤΗΣ-ΡΟΔΟΥ
52 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου ΔΛΚΔΜ
53 ΣΑΜΠΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Οδυσσέα ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΘΗΝΑΣ
54 ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ Δ.Ε.Κ.Π.
55 ΣΙΕΚΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ευάγγελου ΑΗΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
56 ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λαζάρου ΑΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
57 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου Δ.Δ.ΝΗΣΩΝ./ΚΡΗΤΗΣ-ΡΟΔΟΥ
58 ΣΠΕΡΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ ΠΕΡ. ΧΑΝΙΩΝ
59 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη ΔΣΣΜ/ΑΔΜΗΕ
60 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοχάρη ΤΟΜ.ΘΗΣ.ΔΥΤ.ΜΑΚ.
61 ΤΑΞΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη ΑΣΠ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
62 ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Νικολάου ΤΑΛΔ/ΔΠΠ-Η/Δ
63 ΤΖΙΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου ΔΚΣΔ
64 ΦΕΡΓΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Εμμανουήλ ΑΣΠ ΣΚΥΡΟΥ.
65 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου ΑΔΜΗΕ
66 ΦΙΟΡΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου ΔΠΠ-Η/Δ
67 ΧΗΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Κυριάκου ΥΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ
68 ΧΟΝΔΡΟΚΩΣΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Σεραφείμ ΔΥΠ/ΥΒΣ
69 ΧΟΝΔΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σεραφείμ ΑΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

Have your say